FEST ve Patik Pasası

FEST ve Patik Pasası

Verimlilik: Kullanışlı ve pratik yapısı sayesinde hamurların çok hızlı şekilde fırına yüklenmesi ve pişen ürünlerin hızlıca fırından alınmasını sağlar. Bu sayede enerji ve iş gücü verimliliği sağlar, üretim kapasitesini artırır.

Rahat Alan: Kullanım esnasında tüm yönlere çalışabilen FEST, işi bittiği zaman yukarı kaldırılarak fırın önünde rahat ve boş bir alan sağlar.Bu sayede temizlik ve kullanım alanı avantajı oluşturur.

Çok Yönlü Hareketlilik: Tam mekanik yapısı sayesinde bozulma ve arızalanmanın önüne geçilmiştir.Yeni veya kullandığınız birçok fırına entegre edilebilir. İçeri - Dışarı, Sağa - Sola ve Yukarı - Aşağı yönleri ile her yönlü çalışır.

 

Patik Pasası: Firmamızın tescilli ve patentli ürünü olan hamur çevirme veya patik pasası sorunsuz ve hızlı şekilde hamura takla attırarak mayalanma sürecinin son noktasını tamamlar. Patik pasaları "Profesyonel Üreticiler" tarafından tercih edilmektedir.

Profesyonel üreticiler standart ürün, verimlilik, performans, kalite ve hijyen faktörlerine dikkat ederek tüketicinin beğendiği ve istediği ekmekleri üretmektedir.

Mayalama sürecinden sonra hamurlar tek bir hareket ile çevrilmeye başlanır ve böylece alt üst hareketi başlar.