'

İletişim Bilgileri

Kağıthane Barbaros Cad. Şebnem Sokak No:10/A Seyrantepe - İSTANBUL

Ofis:0850 650 00 00

Fabrika:0212 283 16 51

Faks:0212 270 42 69

E-Mail:ekmas@ekmas.com.tr

Haberler

Aydın Çelik'in Devralınması

EK-MAŞ olarak müşterilerimize sağladığımız ürün yelpazesini genişletmek ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla, sektörün endüstriyel tava üretimindeki öncü kuruluşlarından AYDIN ÇELİK firmasını bünyemize katmış bulunmaktayız.

1980 yılından itibaren pres baskılı endüstriyel tava imalatı yapan yeni firmamız başta unlu mamul üreticileri olmak üzere otellere, gıda üretimi yapan fabrikalara vb. sektörlere yurtiçinde ve yurtdışında hizmet vermektedir.

Ülkemizdeki tüm sektörlerde olduğu gibi gıda sektöründe de kalite, hijyen, ürün çeşitliliği ve hizmet anlayışına verilen önemin arttığı günümüzde, attığımız bu adımla hedefimiz, gıda alanındaki gelişmelere katkı sağlamak ve yaptığımız her yenilikle sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmaktır.

Yurtdışında ise EK-MAŞ ve AYDIN ÇELİK kalitesini sektör firmalarıyla buluşturarak pazar payımızı büyütmek, ülkemizi en güzel şekliyle temsil etmek ve marka haline gelmek öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

AYDIN ÇELİK’in, EK-MAŞ bünyesi altında aynı ünvanı ile faaliyetlerine devam edeceğini sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız.

Fotoğrafların izinsiz kullanımı, çoğaltılması veya yayınlaması telif hakları yasası gereği yasaktır. Copyrights 2020 © EK-MAŞ. Tüm hakları saklıdır.